Столиця Прикарпаття та італійське місто Брешія матимуть постійне авіасполучення. Авіарейси запрацюють з 20 травня.

Авіасполучення з італійським містом дозволить українцям та італійцям двічі на тиждень здійснювати переліт між країнами. На сайті компанії Windrose Airlines нещодавно з’явилося відповідне повідомлення.

Столиця Прикарпаття та італійське місто Брешія матимуть постійне авіасполучення

Windrose Airlines – Івано-Франківськ та Брешія матимуть постійне авіасполучення

Як повідомляється, рейси курсуватимуть в понеділок та п’ятницю. Обслуговувати рейси будуть літаки марки ERJ-145, що вміщають 48 пасажирів. Виліт буде здійснюватися о 10:15 з Івано-Франківського аеропорту, а з італійського міста літак вирушатиме о 12:15 за місцевим часом. Загальна тривалість польоту між кінцевими точками складатиме близько двох годин.

Вартість перельоту в один бік – близько 3-4 тисяч гривень, в обидві сторони – 5-6 тисяч грн. Брешія – дуже зручний транспортний центр, який сполучає майже всю північ Італії, саме тому компанія і обрала таке сполучення – йдеться в повідомленні, що розміщене на сайті компанії.

Крім того директор компанії пообіцяв, що мешканці Чернівців, які також користуватимуться авіарейси компанії, матимуть можливість безкоштовно доїхати до аеропорту – її забезпечать для всіх бажаючих стати клієнтами авіаліній.