Розклад останніх матчів кваліфікації Euro-2016

Сайт громадської журналістики повідомляє, що останні відбіркові матчі ЄВРО-2016 в цьому році пройдуть з п’ятниці по неділю в рамках дев’яти груп, де вже почали вимальовуватися лідери і аутсайдери.

БІЛЬШЕ НОВИН ПРО СПОРТ

• Ісландія, Чехія, Ізраїль, Словаччина, Англія, Північна Ірландія, Хорватія та Італія поки не втратили жодного очка в кваліфікації.

• Нідерланди, Німеччина та Іспанія спробують реабілітуватися за жовтневі невдачі.

• Дев’ять переможців груп, дев’ять власників других місць і кращий з володарів третіх безпосередньо потраплять у фінальну стадію ЄВРО, де також зіграють господарі першості французи. Вісім інших володарів третіх місць вирішать долю решти чотирьох путівок в стикових поєдинках.

П’ятниця, 14 листопада
Коротким рядком
• Румунія і Північна Ірландія в очній зустрічі визначать проміжного лідера групи.
• Один забитий м’яч зробить Кріштіану Роналду кращим бомбардиром в історії чемпіонатів Європи.
• Роббі Кін, який завітає c ірландцями в Шотландію, відстає від Роналду лише на гол .

18: 00CET
Група D: Грузія – Польща

20: 45CET
Група D: Німеччина – Гібралтар, Шотландія – Ірландія
Група F: Греція – Фарерські острови, Угорщина – Фінляндія, Румунія – Північна Ірландія
Група I: Португалія – Вірменія, Сербія – Данія

У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІД ЧАС МАТЧУ ПОБИЛИ СУДДЮ

Субота, 15 листопад
Коротким рядком
• Англія на “Уемблі” постарається збільшити свій відрив від Словенії.
• Матч Австрії та Росії є одним визначальних в групі G.
• Словаччина зіграє на виїзді з КЮР Македонією і спробує залишитися на чолі групи, де також виступають Іспанія , Україна і Білорусь.

18: 00CET
Група C: Люксембург – Україна
Група E: Англія – Словенія, Сан-Марино – Естонія
Група G: Австрія – Росія, Молдова – Ліхтенштейн

20: 45CET
Група C: КЮР Македонія – Словаччина, Іспанія – Білорусь
Група E: Швейцарія – Литва
Група G: Чорногорія – Швеція

Субота, 16 Листопада
• Чехія та Ісландія, поки не втрачали очок, поміряються силами в Пльзені.
• Італія і Хорватія, також виграли всі свої матчі, з’ясують стосунки в Мілані.
• Чи залишиться Уельс непереможеним після візиту до збірної Бельгії, яка поки теж не програвала?

18: 00CET
Група A: Нідерланди – Латвія
Група B: Бельгія – Уельс, Кіпр – Андорра
Група H: Азербайджан – Норвегія

20: 45CET
Група A: Чехія – Ісландія, Туреччина – Казахстан
Група B: Ізраїль – Боснія і Герцеговина
Група H: Болгарія – Мальта, Італія – Хорватія