Колона – Cайт громадської журналістики

Головне зображення ілюстративне

Спорт

П’ятенко: “У другому таймі трохи перебудувалися”

В інтерв’ю телеканалу Футбол 2 головний тренер донецького Металурга Володимир П’ятенко підвів підсумок матчу з Іллічівцем (3: 0).

– У першому таймі у Металурга явно не все виходило …

– Не вийшло агресії в атаці, повільно переходили з оборони в атаку. У другому таймі трохи перебудувалися і почали грати вперед. Також дуже добре, що на початку другого тайму забили гол. Потім Іллічівцю довелося розкривати, а ми вже скористалися своїми моментами.

– Як оцінюєте гру новачків?

– Добре, що вони взагалі приїжджають. Оцінювати їх поки важко, тому що вони прийшли з різних команд і не звикли до наших вимог. Їм важко з корабля на бал, але зараз у нас двотижневу перерву, який постараємося провести плідно.

– Прокоментуйте передачу капітанської пов’язки Макрідіс?

– Немає жодних проблем. На кожну гру ми призначаємо нового капітана. Поки Макрідіс справляється з цією роллю.