На цей раз ще й початок матчу вийшло бентежить для номінальних господарів. Знову відзначаємо молодого Гребенюка: в минулому турі він забив миколаївцям практично відразу після виходу на заміну, на цей раз вийшов зі старту і вже на другій хвилині відкрив рахунок. Після передачі Каськова з флангу Іван впевнено переграв Ганева – 0: 1. Втім, зміцнити свою перевагу гостям не вдалося, і алчевці зуміли відігратися ще до перерви. Як кажуть, «в роздягальню» забив Локтіонов – кращий бомбардир Стали впевнено розібрався в ігровій ситуації і вразив ворота суперників – 1: 1 після першого тайму.Але в другому таймі, мабуть, позначилися недоліки фізичної готовності алчевців і дуже «коротке» лава. Хоча у «сталеварів» була можливість вийти вперед, вони не реалізували свої моменти, а ось один з гвардійців сумчан Лебеденко точним ударом забив вирішальний, як виявилося, м’яч. 1: 2 – сумчани вперше в історії обігрують алчевців в гостях, але не забуваємо, що грався матч на умовно-домашньому, нейтральному полі. Залишається сподіватися, що скоро в нашій країні запанує мир, і Алчевськ знову прийматиме матчі. Тоді й Стали буде легше, і її суперникам – цікавіше.

Сталь (Алчевськ) – ПФК Суми – 1: 2

Голи: Локтіонов, 43 – Гребенюк, 2, Лебеденко, 57

Сталь: Ганев, Максименко (Єрмаков, 46), Назаренко, Ковальов, Тимофеєнко, Колінс, Логінов (Хромих, 46), Масалов (Хамід, 58), Мамутов, Гордя, Локтіонов. Тренер: Вадим Плотников.

Суми: Важинський, Жичиков (О.Ярошенко, 80), Котелюх, Кравченко, Западня, Лучик, Швець, Богачов, Лебеденко (Козаченко, 74), Гребенюк (Бугаєв, 69), Каськов (Макаров, 75). Тренер:Юрій Ярошенко .

Попередження: Максименко, 18, ​​Гордя, 60, Тимофеєнко, 62, Колінс, 71 – Жичиков, 60, Макаров, 7 7

16:30. м Карлівка. Стадіон «Машинобудівник».

Арбітр: Павел Чижевський (Київ).

Асистенти: Едуард Курцеба (Одеса), Володимир Топіха (Київ).

Резервний арбітр: Дмитро Крівушкін (Харків).