У четвер, 5 травня, Кузнецовський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів міську акцію до Дня Матері “Привітай свою маму!”

В Україні цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року №489/99.

Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. ЇЇ старання увінчалися успіхом: в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина.

Безумовно, День Матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

У четвер, 5 травня, Кузнецовський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів міську акцію до Дня Матері "Привітай свою маму!"
Під час акції діти мали змогу залишити свої привітання для матусі на паперових сердечках, які самі ж розміщували на намальованому дереві. Також для них проведено майстер-клас із плетіння браслетів з кольорових стрічок для своїх мам. В акції  взяли участь 40 вихованців підліткових клубів, які функціонують при Кузнецовському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В цей день ми від усієї душі вітаємо усіх матусь нашого міста з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.