На аукціоні продають інформаційний сайт терористів ДНР (ФОТО)

Сайт терористів продають. В мережі інтернет з’явилось інформація про продаж інтернет сайту, який поширює інформацію терористичної організації ДНР. Аукціона ціна “інформаційного тероризму” 120 тисяч російських рублів.

Скрін

Важливо те, що даний сайт продається на аукціоні на російському сайті. Можна припустити, що ДНР продають ті хто працював на терористів.

Інфа

Профіль користувача,  який додав сайт терористів на аукціон частково відкритий. В ньому зазначається, що користувач продає тільки цей сайт і через день відвідує аукціон. Зареєстрований прихильник терористів 23.06.2015 року.

Профіль

На сторінці міститься посилання на WMID платіжної російської системи Webmoney. Із цієї сторінки розуміємо, що гроші у випадку успішності отримає особа яку звуть “Maryna”, в якої поштова адреса знаходиться в Донецьку. Профіль на Webmoney створено 18 листопада 2014 року.

Паспорт.

Чудово розуміємо, що цю людину важко знайти. Але спеціальним службам це по-зубам. Головне щоб після того, як Україна поверне територію Донецької області під свій контроль таких людей знайшли та покарали.

Автор: Віталій Примак