Упродовж двох останніх місяців у Сарнах від крадіїв потерпали власники автомобілів. Зловмисники із транспортних засобів викрадали магнітоли, динаміки, радіатори та інструменти. Поліцейські вийшли на слід злодіїв та затримати їх.

PM8image003

Ними виявилися двоє місцевих мешканців, 20-ти та 21-го років. Обоє ніде не працювали, тож знайшли інший спосіб заробітку. Переважно із автомобілів «ВАЗ», пошкодивши замок у дверцятах, забирали все, що можна було продати або здати на металобрухт, знімали радіатори та зливали з баків пальне. Не нехтували молодики і продуктами харчування, які знаходили в автівках.

PM126image002

У рамках відкритого кримінального провадження за частиною 2 статті 185 (крадіжка за попередньою змовою осіб) Кримінального кодексу України правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем проживаннясарненчан, під час яких виявили викрадені магнітоли та динаміки, які зловмисники не встигли продати.

PM733image001

Досудове розслідування триває. Вирішується питання про повідомлення молодикам про підозру в скоєнні кримінальних правопорушень, яких у них поки що на рахунку одинадцять. Правоохоронці перевіряють їх на причетність і до інших злочинів. Відповідно до санкції статті їм загрожує покарання у виді обмеженням чи позбавлення волі на строк до п’яти років.

 

Про це повідомляє:

Відділ комунікації

ГУНП в Рівненській області