Рівненські копи попереджають! Люди, які не вміють їздити і паркуватись, тепер стануть трішки популярнішими. В соціальній мережі  на сторінці патрульних у Рівному створено новий альбом – “Автохами“.

Кожен, хто побачить не правильно припарковане авто або інше порушення правил, може сфотографувати це на свій телефон і закинути в альбом. Під фото бажано вказати адресу на якій зафіксували порушення.

Такі дії жителів Рівного допоможуть патрульній поліції міста швидше навести лад у місті із порушеннями.

В альбомі вже є 28 фотографій, пропонуємо деякі із них до Вашої уваги:

Копи міста Рівного попускають автохамів (ФОТО)

Копи міста Рівного попускають автохамів (ФОТО)

Копи міста Рівного попускають автохамів (ФОТО)

Копи міста Рівного попускають автохамів (ФОТО)

Всі інші фото переглянути чи додати нові можна на сторінці патрульної поліції Рівного за посиланням.

 • Юра

  Будь-ласка автори таких та подібних статтей перед їх написанням відкривайте ПДР: п.В ст.15.10 Стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.
  Так, на першому фото авто припарковані відповідно до ПДР, 2 фото під питанням наявність 2 м, бо дія знаку поширюється на проїжджу частину, а авто стоїть на тротуарі, 3 фото – є порушення, але знайдіть будь-ласка людей які ходять по тротуару де припарковане авто (не включаючи чоловіка на фото, який йде до свого авто), по вул. Шкільна пішоходи вже багато років рухаються по проїжджій частині; фото 4 є порушення бо авто припарковане не біля краю тротуару, але прохід для пішоходів широкий.
  Це моя особиста думка, прошу продовжити обговорення фото.

  • Miroslav Korolyak

   Дозволь запитати, а з чого ти взагалі взяв, що на 3-му фото чоловік йде до саого авто?? Що за фантазії? Ключі від машини в руках він не тримає; які ж можуть бути ще ознаки, крім того, що він ПРОСТО ЙДЕ в бік автівок??
   Є така штука як виховання, вона ніде не прописана, проте в ПДР, на які ти посилаєшся, чітко зазначено: учасники дорожнього руху, будьте взаємоввічливі! Тому новий альбом й названо – “автохами “. НЕ-НОР-МАЛЬ-НО, коли люди заїзджають на газони.