У всі часи вища освіта Великобританії вважалася якісною, а випускники цінувалися, як кращі фахівці в усьому світі. Сьогодні, як і кілька століть тому освіта, отримана в Британії – це відмінне поєднання висококваліфікованих викладачів, впровадження все нових освітніх методик, добре оснащені комп’ютерними та інтернет-технологіями навчальні аудиторії. Високі стандарти вищої освіти зробили Британію лідером підготовки кращих фахівців.

Британія випускає кращих фахівців

Британія випускає кращих фахівців

Для того, щоб стати студентом британського вузу, знань, набутих в рамках шкільної програми, недостатньо. Для вступу необхідно пройти одну з двох програм: Foundation або A-Level.

Просто так, звичайно, не вступиш.  Необхідна підготовка!

Просто так, звичайно, не вступиш. Необхідна підготовка!

Так, наприклад, програма A-Level триває два роки і розрахована зазвичай на учнів, які закінчили середні школи в Англії. Предмети вибираються майбутніми студентами самостійно, все залежить від того, яку спеціалізацію вони в підсумку виберуть.Зазвичай число обраних предметів не перевищує чотири. Після закінчення даної програми здаються іспити, результати яких і зараховують, як вступні іспити. Для проходження даної програми нашим студентам потрібно виписка з оцінками, отриманими в рамках шкільної програми, і результат тесту IELTS, який повинен бути не нижче 5,5.

Різні програми навчання, різної складності пропонує Великобританія

Різні програми навчання, різної складності пропонує Великобританія

Програма «Foundation» передбачає навчання іноземних учнів, які раніше не навчалися в англійських школах. Термін навчання – 1 рік, проте навчальний процес відрізняється особливою інтенсивністю. Крім 4-х обраних для подальшого вивчення предметів, абітурієнт активно вивчає англійську. Така програма є практично при кожному коледжі. Для її проходження нашим студентам потрібно надати атестат про закінчення середньої освіти з гарними оцінками і результат тесту IELTS (не нижче 4,5).

Три роки в цих стінах і ти бакалавр

Три роки в цих стінах і ти бакалавр

Слід пам’ятати, що програма бакалаврату в британських вузах за термінами становить три роки, а магістратура – один. За безліч років практичної діяльності у ВНЗ Великої Британії створено велику кількість методик і різних систем навчання, які допомагають студентам набагато швидше засвоїти навчальний матеріал.

Кращі методики освіти розроблені у Великобританії

Кращі методики освіти розроблені у Великобританії

Джерело: webblaknot.com